СЗО: За три недели од колера во Јемен починаа 242 лица - А1он
Почетна Свет СЗО: За три недели од колера во Јемен починаа 242 лица
Свет

СЗО: За три недели од колера во Јемен починаа 242 лица

19/05/2017 - 17:39 12 прегледи
СЗО: За три недели од колера во Јемен починаа 242 лица