Врховниот суд закажа седница за притворите на Едмонд Темелко и Владимир Талески - А1он
Почетна Македонија Врховниот суд закажа седница за притворите на Едмонд Темелко и Владимир Талески
Македонија

Врховниот суд закажа седница за притворите на Едмонд Темелко и Владимир Талески

19/05/2017 - 12:58 939 прегледи
Врховниот суд закажа седница за притворите на Едмонд Темелко и Владимир Талески