„Ламборџини Урус“ со мотор со 660 коњски сили - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам „Ламборџини Урус“ со мотор со 660 коњски сили
Автомобилизам

„Ламборџини Урус“ со мотор со 660 коњски сили

17/05/2017 - 10:47 310 прегледи
„Ламборџини Урус“ со мотор со 660 коњски сили