Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро - А1он Advertisement
Почетна Свет Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро
Свет

Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро

21/04/2017 - 18:32 32 прегледи
Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро