Си-Ен-Ен : САД се подготвуваат за формално обвинување и апсење на Џулијан Асанж - А1он
Почетна Свет Си-Ен-Ен : САД се подготвуваат за формално обвинување и апсење на Џулијан Асанж
Свет

Си-Ен-Ен : САД се подготвуваат за формално обвинување и апсење на Џулијан Асанж

21/04/2017 - 08:58 174 прегледи
Си-Ен-Ен : САД се подготвуваат за формално обвинување и апсење на Џулијан Асанж