Советот за безбедност на ОН остро го осуди новото истрелување ракета од Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Советот за безбедност на ОН остро го осуди новото истрелување ракета од Северна Кореја
Свет

Советот за безбедност на ОН остро го осуди новото истрелување ракета од Северна Кореја

20/04/2017 - 21:48 1,535 прегледи
Советот за безбедност на ОН остро го осуди новото истрелување ракета од Северна Кореја