Еди Рама: Груевски без ниту еден услов ја прифати платформата на албанските партии - А1он
Почетна Македонија Еди Рама: Груевски без ниту еден услов ја прифати платформата на албанските партии
Македонија

Еди Рама: Груевски без ниту еден услов ја прифати платформата на албанските партии

19/04/2017 - 09:27 2,359 прегледи
Еди Рама: Груевски без ниту еден услов ја прифати платформата на албанските партии