Во експлозија на автомобил-бомба во Багдад загинаа најмалку 23 лица - А1он Advertisement
Почетна Свет Во експлозија на автомобил-бомба во Багдад загинаа најмалку 23 лица
Свет

Во експлозија на автомобил-бомба во Багдад загинаа најмалку 23 лица

20/03/2017 - 19:49 49 прегледи
Во експлозија на автомобил-бомба во Багдад загинаа најмалку 23 лица