Бил Гејтс повторно е најбогат човек на светот - А1он
Почетна Економија Бил Гејтс повторно е најбогат човек на светот
Економија

Бил Гејтс повторно е најбогат човек на светот

20/03/2017 - 16:49 717 прегледи
Бил Гејтс повторно е најбогат човек на светот