ВМРО-ДПМНЕ: Доколку Заев сака да ја реализира платформата, нека излезе со неа на избори - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Доколку Заев сака да ја реализира платформата, нека излезе со неа на избори
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Доколку Заев сака да ја реализира платформата, нека излезе со неа на избори

20/03/2017 - 16:26 1,014 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Доколку Заев сака да ја реализира платформата, нека излезе со неа на избори