ВИДЕО: Општина Центар ја стопира изградбата на улица на кејот на Вардар - А1он
Почетна Македонија ВИДЕО: Општина Центар ја стопира изградбата на улица на кејот на Вардар
Македонија

ВИДЕО: Општина Центар ја стопира изградбата на улица на кејот на Вардар

20/03/2017 - 16:13 1,665 прегледи
ВИДЕО: Општина Центар ја стопира изградбата на улица на кејот на Вардар