Трамп: Тврдењата за руската интервенција на изборите во САД се измислица на демократите - А1он
Почетна Свет Трамп: Тврдењата за руската интервенција на изборите во САД се измислица на демократите
Свет

Трамп: Тврдењата за руската интервенција на изборите во САД се измислица на демократите

20/03/2017 - 15:58 33 прегледи
Трамп: Тврдењата за руската интервенција на изборите во САД се измислица на демократите