(ВИДЕО) Шилегов: Груевски не може да биде дел од решението за кризата што ја создаде! - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Шилегов: Груевски не може да биде дел од решението за кризата што ја создаде!
Македонија

(ВИДЕО) Шилегов: Груевски не може да биде дел од решението за кризата што ја создаде!

20/03/2017 - 14:38 856 прегледи
(ВИДЕО) Шилегов: Груевски не може да биде дел од решението за кризата што ја создаде!