ФСП: Груевски да си даде неотповиклива оставка од функцијата Претседател на ВМРО ДПМНЕ - А1он
Почетна Македонија ФСП: Груевски да си даде неотповиклива оставка од функцијата Претседател на ВМРО ДПМНЕ
Македонија

ФСП: Груевски да си даде неотповиклива оставка од функцијата Претседател на ВМРО ДПМНЕ

20/03/2017 - 10:23 4,545 прегледи
ФСП: Груевски да си даде неотповиклива оставка од функцијата Претседател на ВМРО ДПМНЕ