(ВИДЕО) Спасовски: Очекувам Вељаноски да не го стави Собранието во заложништво - А1он Advertisement
Почетна Македонија (ВИДЕО) Спасовски: Очекувам Вељаноски да не го стави Собранието во заложништво
Македонија

(ВИДЕО) Спасовски: Очекувам Вељаноски да не го стави Собранието во заложништво

17/03/2017 - 10:57 4,048 прегледи
(ВИДЕО) Спасовски: Очекувам Вељаноски да не го стави Собранието во заложништво