Могерини на почетокот на март ќе ги посети Балканот и Македонија - А1он
Почетна Актуелно Могерини на почетокот на март ќе ги посети Балканот и Македонија
Актуелно

Могерини на почетокот на март ќе ги посети Балканот и Македонија

22/02/2017 - 11:46 95 прегледи
Могерини на почетокот на март ќе ги посети Балканот и Македонија