САД и Турција договорија продолжување на воената соработка - А1он
Почетна Свет САД и Турција договорија продолжување на воената соработка
Свет

САД и Турција договорија продолжување на воената соработка

16/02/2017 - 18:39 61 прегледи
САД и Турција договорија продолжување на воената соработка