Австрија ќе го тужи „Ербас“ поради корупција - А1он
Почетна Свет Австрија ќе го тужи „Ербас“ поради корупција
Свет

Австрија ќе го тужи „Ербас“ поради корупција

16/02/2017 - 11:30 24 прегледи
Австрија ќе го тужи „Ербас“ поради корупција