Во Германија се гради ѕид „против Доналд Трамп“ - А1он
Почетна Свет Во Германија се гради ѕид „против Доналд Трамп“
Свет

Во Германија се гради ѕид „против Доналд Трамп“

03/02/2017 - 19:08 199 прегледи
Во Германија се гради ѕид „против Доналд Трамп“