Болницата во Кавадарци доби гастроскоп, донација од „Дрекслмаер“ - А1он
Почетна Македонија Болницата во Кавадарци доби гастроскоп, донација од „Дрекслмаер“
Македонија

Болницата во Кавадарци доби гастроскоп, донација од „Дрекслмаер“

01/02/2017 - 11:59 63 прегледи
Болницата во Кавадарци доби гастроскоп, донација од „Дрекслмаер“