Претседателот на Гамбија одбива да ја напушти функцијата - А1он
Почетна Свет Претседателот на Гамбија одбива да ја напушти функцијата
Свет

Претседателот на Гамбија одбива да ја напушти функцијата

12/01/2017 - 12:06 206 прегледи
Претседателот на Гамбија одбива да ја напушти функцијата