Турција се надева дека администрација на Трамп „ќе ја исправи грешката“ - А1он
Почетна Регион Турција се надева дека администрација на Трамп „ќе ја исправи грешката“
Регион

Турција се надева дека администрација на Трамп „ќе ја исправи грешката“

12/01/2017 - 11:36 15 прегледи
Турција се надева дека администрација на Трамп „ќе ја исправи грешката“