Пожар во подрумски простории во Кавадарци, нема повредени - А1он Advertisement
Почетна Македонија Пожар во подрумски простории во Кавадарци, нема повредени
Македонија

Пожар во подрумски простории во Кавадарци, нема повредени

12/01/2017 - 11:16 43 прегледи
Пожар во подрумски простории во Кавадарци, нема повредени