ОБСЕ: Во Гвантанамо има уште 59 затвореници - А1он
Почетна Свет ОБСЕ: Во Гвантанамо има уште 59 затвореници
Свет

ОБСЕ: Во Гвантанамо има уште 59 затвореници

12/01/2017 - 10:28 19 прегледи
ОБСЕ: Во Гвантанамо има уште 59 затвореници