Најмалку 22 повредени при судар на два воза кај Нови Сад - А1он Advertisement
Почетна Вести Најмалку 22 повредени при судар на два воза кај Нови Сад
Вести

Најмалку 22 повредени при судар на два воза кај Нови Сад

12/01/2017 - 09:01 36 прегледи
Најмалку 22 повредени при судар на два воза кај Нови Сад