Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес - А1он
Почетна СпортФудбал Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес
Фудбал

Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес

11/01/2017 - 15:56 47 прегледи
Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес