„Нокиа“ се враќа на пазарот на смартфони - А1он
Почетна МагазинТехнологија „Нокиа“ се враќа на пазарот на смартфони
Технологија

„Нокиа“ се враќа на пазарот на смартфони

11/01/2017 - 15:18 221 прегледи
„Нокиа“ се враќа на пазарот на смартфони