Турски суд им одреди притвор на 60 бизнисмени обвинети за врски со Ѓулен - А1он Advertisement
Почетна Регион Турски суд им одреди притвор на 60 бизнисмени обвинети за врски со Ѓулен
Регион

Турски суд им одреди притвор на 60 бизнисмени обвинети за врски со Ѓулен

11/01/2017 - 14:33 23 прегледи
Турски суд им одреди притвор на 60 бизнисмени обвинети за врски со Ѓулен