САД ќе преземат дополнителни мерки како одговор на руските кибер напади - А1он Advertisement
Почетна Свет САД ќе преземат дополнителни мерки како одговор на руските кибер напади
Свет

САД ќе преземат дополнителни мерки како одговор на руските кибер напади

11/01/2017 - 13:57 7 прегледи
САД ќе преземат дополнителни мерки како одговор на руските кибер напади