Почина поранешниот претседател на Португалија Марио Соареш - А1он
Почетна Свет Почина поранешниот претседател на Португалија Марио Соареш
Свет

Почина поранешниот претседател на Португалија Марио Соареш

07/01/2017 - 17:41 76 прегледи
Почина поранешниот претседател на Португалија Марио Соареш