Роси: Вињалес ќе биде кандидат за титулата во 2017 година - А1он
Почетна СпортАвтомото Роси: Вињалес ќе биде кандидат за титулата во 2017 година
Автомото

Роси: Вињалес ќе биде кандидат за титулата во 2017 година

19/11/2016 - 10:59 67 прегледи
Роси: Вињалес ќе биде кандидат за титулата во 2017 година