Му извадиле вибратор долг 23 сантиметри од утробата

Еден човек од Кина морал итно да оди на операција бидејќи во неговата утроба имало вибратор долг од 23 сантиметри.

За 30-годишниот Кинез денеска пишуваат сите кинески и светски медиуми.

Докторите биле запрепастени со оглед на тоа дека се работело за вибратор подолг од 20 сантиметри кој се нашол во утробата на овој човек.

„Ако не го опериравме можеше и да заврши фатално“, вели еден од докторите.

Би можело да ве интересира

Прв пат избран Кинез за шеф на Агенцијата за земјоделство на ОН

A1on

Си ја заврши посетата на Северна Кореја

A1on

Си: Се надевам дека Северна Кореја и САД можат да ги продолжат разговорите

A1on

Трамп ќе има средби со Путин и Си Џинпинг следната недела

A1on

Поранешен шеф на Интерпол призна дека зел мито од два милиони долари

A1on

Си Џинпинг во историска дводневна посета на Северна Кореја

A1on

Leave a Comment

5 × 4 =