Плејбој убавица му подготви неверојатен роденденски подарок на своето момче

Плејбој убавицата Даниела Чавез на своето момче за роденден му подарила нешто за кое многумина мажи само сонуваат.

Таа се одлучила на несекојдневен потег, барајќи од својата другарка да учествува во страствена ноќ со неа и нејзиното момче – секс во тројка.

Се започнало кога 25-годишната Чавез од Чиле и се пожалила на својата другарка дека нема идеја како да го изненади своето момче за неговиот роденден.

– Се обидував да најдам совршен подарок во продавниците, но немав среќа. Еден ден пред роденденот отидов кај другарката и ја прашав за совет. Таа ми рече да му подарам секс во тројка со уште една девојка. Се насмевнав и и кажав дека никогаш не сум била со девојка, а таа вети дека ќе ми помогне, раскажува плејбој зајачицата.

Следниот ден сексепилната Даниела ја дочекала својата пријателка во станот и подготвила вечера. Откако испиле неколку алкохолни пијалоци, работите се вжештиле.

– Кога пристигна моето момче се изненади што ја гледа мојата пријателка, а посебно беше шокиран кога ние две почнавме да се бакнуваме и соблекуваме. Можам само да кажам дека беше прекрасно и повторно би го направила тоа, изјави русокосата убавица.

Би можело да ве интересира

ФБИ објави досие за Хју Хефнер

A1on

Аукција на личните предмети на Хју Хефнер

А1он

Почина творецот на логото на „Плејбој“

A1on

„Плејбој“ го добил името според пропадната автомобилска компанија

A1on

„Плејбој” ја враќа голотијата на своите страници

A1on

„Пејџ Сикс“: Хју Хефнер е тешко болен

A1on

Leave a Comment

8 + 19 =