Хју Хефнер го прослави 87-от роденден

Основачот на списанието „Плејбој“, легендарниот Хју Хефнер, го прослави 87. роденден.

Тој организираше тематска забава, на која со својата 26-годишна сопруга Кристал и со пријателите, по кој знае кој пат, го гледаше неговиот омилен филм „Казабланка“.

– Го прославив роденденот со пријателите и го гледавме Казабланка. Ова се среќни денови за мене, напиша славеникот на Твитер.

На двојката им се придружија повече од 50 гости, вклучувајќи ги и неизбежните зајачици.

Би можело да ве интересира

Памела Андерсон раскина со Адил Рами, оти водел „двоен живот“

A1on

(ВИДЕО) Роберт де Ниро: Трамп дојде на власт со помош на Русија

A1on

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on

Leave a Comment

nineteen − 14 =