ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

По напорната сезона, Кристијано Роналдо, заедно со девојката Георгина Родригез и децата, го поминува својот одмор во Грција.

Фудбалската ѕвезда е сместена во вилата Метони, која се наоѓа во луксузниот дел на Коста Наварино.

Според пишувањата на медиумите, Роналдо и неговата поубава половина за еден ден во оваа вила плаќаат 8.000 евра.

View this post on Instagram

Enjoy the view 🧜🏼‍♂️😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Во меѓувреме, Роналдо објави фотографија на Инстаграм, на која го покажа своето совршено тело и многу брзо доби над 9,5 милиони лајкови.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Џенифер Лопез ѝ приреди танц в скут на фудбалерката Карла Лојд

Ана Ололовска

Амазон работи на серијата „Џек Ричер“

Ана Ололовска

Ванда и Икарди не му дозволуваат на Макси Лопез да си ги гледа децата

Татјана Ташкова

Иванка Трамп со јахта пристигна во Порто Монтенегро

Ана Ололовска

Лејди Гага се вселува кај Бредли Купер?

Ана Ололовска

Семјуел Л. Џексон во новото продолжение на „Пила“

Ана Ололовска