Јункер и Туск ќе добијат отпремнина половина милион евра - А1он
Почетна Свет Јункер и Туск ќе добијат отпремнина половина милион евра
Свет

Јункер и Туск ќе добијат отпремнина половина милион евра

14/06/2019 - 17:42 496 прегледи
Јункер и Туск ќе добијат отпремнина половина милион евра