Бомбардиран турски набљудувачки пункт во Сирија - А1он
Почетна Свет Бомбардиран турски набљудувачки пункт во Сирија
Свет

Бомбардиран турски набљудувачки пункт во Сирија

13/06/2019 - 13:11 75 прегледи
Бомбардиран турски набљудувачки пункт во Сирија