Спасовски најавува камери за електронски надзор на сообраќајот - А1он
Почетна Македонија Спасовски најавува камери за електронски надзор на сообраќајот
Македонија

Спасовски најавува камери за електронски надзор на сообраќајот

13/06/2019 - 12:59 265 прегледи
Спасовски најавува камери за електронски надзор на сообраќајот