(ВИДЕО) Меркел – Заев: Скопје го испорача очекуваното, Берлин ќе даде зелено светло за преговори во септември - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Меркел – Заев: Скопје го испорача очекуваното, Берлин ќе даде зелено светло за преговори во септември
Актуелно

(ВИДЕО) Меркел – Заев: Скопје го испорача очекуваното, Берлин ќе даде зелено светло за преговори во септември

13/06/2019 - 12:19 6,140 прегледи
(ВИДЕО) Меркел – Заев: Скопје го испорача очекуваното, Берлин ќе даде зелено светло за преговори во септември