Еден загинат во сообраќајка на магистралниот пат Радовиш-Штип - А1он
Почетна Македонија Еден загинат во сообраќајка на магистралниот пат Радовиш-Штип
Македонија

Еден загинат во сообраќајка на магистралниот пат Радовиш-Штип

13/06/2019 - 10:44 1,387 прегледи
Еден загинат во сообраќајка на магистралниот пат Радовиш-Штип