САД и 25 држави тврдат дека Северна Кореја ги прекршила санкциите - А1он
Почетна Свет САД и 25 држави тврдат дека Северна Кореја ги прекршила санкциите
Свет

САД и 25 држави тврдат дека Северна Кореја ги прекршила санкциите

13/06/2019 - 11:01 71 прегледи
САД и 25 држави тврдат дека Северна Кореја ги прекршила санкциите