Трамп размислува да префрли 2000 војници од Германија во Полска - А1он
Почетна Свет Трамп размислува да префрли 2000 војници од Германија во Полска
Свет

Трамп размислува да префрли 2000 војници од Германија во Полска

12/06/2019 - 20:36 192 прегледи
Трамп размислува да префрли 2000 војници од Германија во Полска