Харадинај: Вучиќ да го признае Косово во постоечките граници - А1он
Почетна Регион Харадинај: Вучиќ да го признае Косово во постоечките граници
Регион

Харадинај: Вучиќ да го признае Косово во постоечките граници

12/06/2019 - 17:42 199 прегледи
Харадинај: Вучиќ да го признае Косово во постоечките граници