Од утре привремен режим на сообраќајот на булеварот „Партизански одреди“ - А1он
Почетна Македонија Од утре привремен режим на сообраќајот на булеварот „Партизански одреди“
Македонија

Од утре привремен режим на сообраќајот на булеварот „Партизански одреди“

12/06/2019 - 16:54 463 прегледи
Од утре привремен режим на сообраќајот на булеварот „Партизански одреди“