(ВИДЕО) Трипуновски: Нема земјоделски регион во државата каде што нема проблеми - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Трипуновски: Нема земјоделски регион во државата каде што нема проблеми
Македонија

(ВИДЕО) Трипуновски: Нема земјоделски регион во државата каде што нема проблеми

12/06/2019 - 15:55 65 прегледи
(ВИДЕО) Трипуновски: Нема земјоделски регион во државата каде што нема проблеми