Џонсон: Ако станам премиер ќе нема одлагање на Брегзит по 31 октомври - А1он
Почетна Свет Џонсон: Ако станам премиер ќе нема одлагање на Брегзит по 31 октомври
Свет

Џонсон: Ако станам премиер ќе нема одлагање на Брегзит по 31 октомври

12/06/2019 - 15:42 95 прегледи
Џонсон: Ако станам премиер ќе нема одлагање на Брегзит по 31 октомври