Гвардиола одбил од Јувентус плата од 20 милиони евра годишно - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола одбил од Јувентус плата од 20 милиони евра годишно
Фудбал

Гвардиола одбил од Јувентус плата од 20 милиони евра годишно

12/06/2019 - 10:55 217 прегледи
Гвардиола одбил од Јувентус плата од 20 милиони евра годишно