ВМРО-ДПМНЕ: Заев мора да запре со политиката на пазарење на сметка на државните и националните интереси - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Заев мора да запре со политиката на пазарење на сметка на државните и националните интереси
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Заев мора да запре со политиката на пазарење на сметка на државните и националните интереси

12/06/2019 - 09:36 117 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Заев мора да запре со политиката на пазарење на сметка на државните и националните интереси