Се’ уште не се снабдивте со пелети? Ова е одлична прилика да го сторите тоа по супер цена!

Доколку поради топлото време заборавивте на студот, тука сме да ве потсетиме дека најсоодветното време за набавка на пелети за огрев е токму сега! Македонската фабрика EkoLife Pellet мисли на своите потрошувачи, па на барање на купувачите нивната тековна акција не заврши, туку продолжува да трае.

Првата македонска фабрика за пелети со ENplus сертификат за највисоката А1 класа има акциска понуда со која EkoLife Pellet пелетите ги добивате по домаќинска цена од 179 денари по вреќа без достава, и 189 денари со достава било каде во Македонија. Уживајте во топла зима со пелети од 100% чисто дрво, без да мислите на пепел и нечистотија во домот.

Одберете го најдоброто од Македонските пелети следната сезона и придужете им се на илјадниците семејства кои не ги менуваат EkoLife Pellet

Дознајте повеќе на следниот линк, како и на 070/237-356 и 070/237-302, или на веб страната www.ekolife.mk.

EkoLife Pellet – за вас!

Би можело да ве интересира

Лајфер пиво – ново, ладно филтрирано пиво на пазарот

A1on

DM и VISA ви подаруваат ваучер во износ од 500 мкд!

A1on

„50 години од првите чекори“ јубилеен настан на АДИНГ

A1on

FEYDOM е прв македонски бренд добитник на Германската награда за иновација

A1on

Како македонската дијаспора испраќа подароци?

A1on

Секој ден 40.000 денари, на 1-ви јули дури 400.000 денари! Почна наградната игра на Пепси!

A1on