Администрацијата на Трамп го информираше Конгресот за антитерористичките операции на САД зад граница - А1он
Почетна Свет Администрацијата на Трамп го информираше Конгресот за антитерористичките операции на САД зад граница
Свет

Администрацијата на Трамп го информираше Конгресот за антитерористичките операции на САД зад граница

12/06/2019 - 08:49 46 прегледи
Администрацијата на Трамп го информираше Конгресот за антитерористичките операции на САД зад граница